English | Deutsch
Zdjęcie pochodzi z blogu warszawa78.blox.pl

Zalewane piwnice na ul. Okrzei – co na to ZGN?

Opublikowane 18/12/11 o godz.23:44 w kategorii Fotografie i filmy, Historie lokatorów, Wiadomości, Wideo.
Nie radzisz sobie z urzędnikami lub prywatnym właścicielem i potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami!

W wyniku zaniedbań Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, piwnice kamienicy przy ul. Okrzei 28 są ciągle zalewane ściekami wylewającymi się z uszkodzonych pionów kanalizacyjnych. Jest to o tyle poważne, że budynek ten ma poważne uszkodzenia strukturalne, wynikające m.in. z braku zabezpieczeń przy budowie nowego Kina Praha. O tych uszkodzeniach i wątpliwej jakości “remontach” które zostały wykonane za ogromne kwoty publikowaliśmy już materiały tutaj: Remont stropów na ul. Okrzei 28

Na filmie poniżej, działacz Komitetu Obrony Lokatorów pokazuje stan dewastacji piwnic w wyniku wciąż nie usuniętej awarii.

Jak możesz pomóc?

1 Komentarz

Dodaj swój komentarz

  1. Komentarz napisany przez MAREK dnia 19/12/2011 o godz. 00:17.

    W dniu 18.12.2011r znów powtórka z poprawki stanęły poziomy i korek z otworu rewizyjnego został wypchnięty przez ciśnienie i wszystkie zanieczyszczenia zaczęły zalewać piwnice !!!!!
    Czy ktoś się wreszcie za to weźmie.
    Może znowu ktoś powie że lokatorzy robią to sobie specjalnie , że sami zapychają poziomy cegłami aby na święta mieli w mieszkaniach i w budynku smród ???? .
    A może jest to robione specjalnie aby jak najszybciej doprowadzić do degradacji i w rezultacie do wykwaterowania lokatorów , bo jest to kamienica narożna jedna która jest jeszcze komunalna (chociaż prawdopodobnie z roszczeniami),obok kamienica (Jagiellońska 22)już jest w rękach prywatnych.Kamienica przy ul Okrzei 30 już została zagrożona i lokatorzy z niej są wysiedlani ,więc ta narożna to SZANIEC który trzeba zdobyć aby mieć piękny KWARTAŁ do odzyskania.

Dodaj swój komentarz


Top