English | Deutsch
Zdjęcie pochodzi z blogu warszawa78.blox.pl

Pani Katarzyna Łęgiewicz przyznaje, że pracuje w Ton-Agro i grozi procesem

Opublikowane 16/12/09 o godz.00:55 w kategorii Nasze działania, Wiadomości.
Nie radzisz sobie z urzędnikami lub prywatnym właścicielem i potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami!

Pisaliśmy już wcześniej o zapytaniu wysłanym do Zastępcy Dyrektora Polityki Lokalowej p. Katarzyny Łęgiewicz, mającym na celu sprawdzenie, czy istotnie zasiada ona w Radzie Nadzorczej spółki TON Agro S.A.: https://lokatorzy.info.pl/zapytanie-kol-do-dyrektor-katarzyny-legiewicz/

W piśmie otrzymanym przez Komitet Obrony Lokatorów, pani Katarzyna Łęgiewicz potwierdziła, że istotnie zasiada w Radzie Nadzorczej spółki, która zajmuje się pozyskiwaniem i przygotowywaniem nieruchomości na cele inwestycji komercyjnych, oraz zagroziła procesem w razie dalszego zadawania przez Komitet pytań dotyczących możliwego konfliktu interesów pomiędzy pełnieniem stanowiska w Wydziale Zasobów Lokalowych, a stanowiskiem w spółce TON Agro S.A.

Poniżej, treść odpowiedzi pani Łęgiewicz.

Jak możesz pomóc?

2 Komentarzy

Dodaj swój komentarz

  1. Komentarz napisany przez meg dnia 18/12/2009 o godz. 16:19.

    Przeczytałam wyjaśnienie p. Łęgiewicz, twierdzi ona, że nie pełni funkcji publicznej. Jest w błędzie. Jako pracownik samorządowy pełni funkcję publiczną. Zgodnie z doktryną prawa administracyjnego w skład ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ wchodzi: administracja rządowa i administracja SAMORZĄDOWA. A co do straszenia KOL procesem to starzy warszawiacy mówią; “nie strasz, nie strasz bo się …..”

  2. Komentarz napisany przez meg dnia 18/12/2009 o godz. 17:11.

    Skoro p. Łęgiewicz nie posiada wiedzy odnośnie stanu prawnego nieruchomości warszawskich, to w jaki inny “cudowny sposób” prowadzi politykę mieszkaniową m.st. Warszawy? Przecież bez wykazu nieruchomości będących w zarządzie miasta, bez określenia ich stanu prawnego, bez sprawdzenia czy nieruchomość jest wolna od roszczeń, czy też są roszczenia np. b. właścicieli nie byłaby pani dyrektor w stanie prowadzić jakiejkolwiek polityki mieszkaniowej.
    O budowaniu mieszkań komunalnych bez tej wiedzy już nie wspomnę.

Dodaj swój komentarz


Top