English | Deutsch
Zdjęcie pochodzi z blogu warszawa78.blox.pl

Środkowa 23: Mieszkańcy w stanie zagrożenia

Opublikowane 03/11/18 o godz.20:21 w kategorii Inne informacje.
Nie radzisz sobie z urzędnikami lub prywatnym właścicielem i potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kamienica przy ul. Środkowej 23 na warszawskiej Pradze-Północ stanowi zagrożenie dla życia swoich mieszkańców i musi zostać wysiedlona. Tak stwierdził w lipcu Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Pomimo to, do dnia dzisiejszego władze Dzielnicy nie zadbały o bezpieczeństwo lokatorów i nie zaproponowały im lokali zamiennych.

Przeciekający dach i nieszczelne rury powodują ciągłe zawilgocenie stropów, co grozi ich zawaleniem. W fasadzie budynku widnieją niepokojące szczeliny, które cały czas się powiększają. Mieszkańcy są zrozpaczeni i nie wiedzą gdzie zwrócić się o pomoc. Władze są obojętne na ich los.

Brak mieszkań zamiennych jest oczywiście skutkiem celowej polityki Rady Warszawy, która nie ma woli politycznej, by doprowadzić do rozwiązania notorycznych braków zasobów mieszkaniowych nękających Warszawiaków.

Jak możesz pomóc?

1 Komentarz

Dodaj swój komentarz

  1. Komentarz napisany przez Joen dnia 08/12/2018 o godz. 21:02.

    Miasto bardzo chętnie oddaje budynki ,,spadkobiercom,,zostawiając lokatorów na lodzie.Niestety sama tego doświadczyłam.Musiałam wynająć mieszkanie,ponieważ nie było mnie stać na płacenie czynszu i pozostałych opłat.Zapewne na stare lata wyląduję pod mostem,o ile będzie tam miejsce.

Dodaj swój komentarz


Top