English | Deutsch
Zdjęcie pochodzi z blogu warszawa78.blox.pl

List otwarty do wiceprezydenta Michała Olszewskiego

Opublikowane 05/06/12 o godz.22:04 w kategorii Nasze działania, Strona społeczna, Wiadomości.
Nie radzisz sobie z urzędnikami lub prywatnym właścicielem i potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami!

W dniu 4 czerwca, w Centrum Komunikacji Społecznej przy pl. Konstytucji miało dojść do kolejnego już spotkania organizacji lokatorskich i skłoterskich z wiceprezydentem Michałem Olszewskim poświęconego m.in. powołaniu Zespołu ds. Rozwiązania Problemów Społecznych w Zakresie Mieszkalnictwa, Reprywatyzacji, Bezdomności oraz Wykluczenia Społecznego.

Niecałe pół godziny przed planowanym spotkaniem, sekretariat wiceprezydenta Michała Olszewskiego zadzwonił do przedstawiciela Strony Społecznej, informując iż „w związku z wydarzeniami ostatniego tygodnia” rozmowy z organizacjami lokatorskimi i skłoterskimi nie mogą być kontynuowane. W późniejszej rozmowie wyszło na jaw, iż chodziło o demonstrację zorganizowaną na sesji rady dzielnicy Praga-Północ przez Komitet Obrony Lokatorów, podczas której mieszkańcy dzielnicy domagali się odwołania należącej do Platformy Obywatelskiej wiceburmistrz Pragi-Północ, Katarzyny Łęgiewicz.

Poniżej, zamieszczamy list otwarty do wiceprezydenta Michała Olszewskiego, podpisany przez organizacje lokatorskie i skłoterskie.

Jak możesz pomóc?

2 Komentarzy

Dodaj swój komentarz

  1. Komentarz napisany przez MAREK dnia 06/06/2012 o godz. 00:27.

    I może właśnie teraz po odwołaniu zarządu dzielnicy Wawer, pan Prezydent powinien zrozumieć że nie ma (Świętych Krów), że nie można bronić za wszelką cenę urzędników którzy od lat prześladują działaczy stowarzyszeń lokatorskich,
    którzy ukrywają przekręty remontowe i bronią tych którzy je popełnili.Urzędników, którzy są anty-społeczni, nie pracują na rzecz mieszkańców a wręcz przeciwnie, działają na ich niekorzyść.Urzędników którzy wykorzystując swoje stanowiska niszczą tych, którzy ośmielili się im sprzeciwić i wytknąć błędy.
    Właśnie z takimi ludźmi trzeba współpracować i rozmawiać bo oni potrafią pomóc przy rozwiązywaniu problemów mieszkaniowych a także pokażą gdzie podziewają się pieniądze z budżetu

  2. Komentarz napisany przez Anna Kutyńska dnia 06/06/2012 o godz. 17:09.

    Popieram cię Marku.

Dodaj swój komentarz


Top